• Lucie

Vražda demokracie v přímém přenosu

Až zase půjdete k volbám a budete mít nutkání dát hlas "zachránci země před virem" a jeho noshledům...


Za naši demokratickou éru si nepamatuju mnoho politiků, kteří by nekradli. Ale politická kultura se bohužel posunula k tomu, že zatímco ti předchozí zloději se to aspoň snažili tutlat, tak ti stávající to dělají vám před očima a jsou tak oprsklí, že si k tomu upravují zákony.


Veřejné zakázky za časů nouzového stavu

Veřejná zakázka na respirátory FFP2 vláda nakoupí respirátory za 866 Kč/ks. Jaká to divná smolná náhoda, že firma to samé zboží o den později zlevní na 250 Kč/ks.


Veřejná zakázka za více než 200 milionů korun - kde vzal člověk, který má 18 exekucí, kapitál na nákup zboží v takové hodnotě? Tak já nevím, ale buď poškozuje své věřitele, protože má někde ulitý prachy, nebo se náš stát nechová jako dobrý hospodář, když dává státní prachy všanc pofidérnímu podnikateli? A protože je krize, tak se někdo takový může zúčastnit soutěže o veřejnou zakázku. Za krize je vše dovoleno. #sorryjakojdublejt


Veřejná zakázka na 1,2 miliardy korun, kterou vyhrála ani ne tak firma jako cosi, co má IČ, které posledních několik let nevykazuje absolutně žádnou činnost a její majetek je 99 tisíc korun? Asi i cirkusová opice s IQ tykve by pochopila, že tady něco nehraje...


Pomoc od státu není pomoc

Dají vám jakože 25 tisíc Kč jako podporu pro živnostníky - ale je to jako půjčit sám sobě. Jenže kdo si to neumí spočítat nebo se na to zeptat daňařů, tak jásá... Zbytečně, stejně to státu vrátíte i s chlupama.


Dobře si rozmyslete, komu dáte hlas a proč

Vážení přátelé, až budete po volbách, do kterých zase dostanete jako vítěze Babiše a jeho partu hic, skuhrat, že je v zemi krize a že stoupla nezaměstnanost, firmy propouští, neplatí a vy nemáte co žrát, tak si laskavě nestěžujte, protože teď v tuto chvíli můžete online s každodenní "stand-up show" sledovat, jak nás ta zlodějská banda dostává do sraček. Protože ta skutečná krize teprve přijde a rozhodně za ni nebude moct koronavirus, ale to zvěrstvo, které tady milá vláda páchá.


Chtěla bych vědět, kdy toto skončí. Ale proč by to rušili, když jim to vyhovuje? Beztrestně si mohou schválit cokoliv, s kýmkoliv, jakkoliv. Protože krize.


Likvidují drobné živnostníky a podnikatele, zatímco obchodní řetězce fungují dál. Devastují demokratické principy a vy jim za to ještě tleskáte.


Babiš a jeho gang nejsou žádní zachránci a nedělají pro tuto zemi nic dobrého. Co ale dobře umí, je nakukat vám, že jsou hrdinové. Nejsou. Opakuji - nejsou. A ano, je to kampaň. Marketingová kampaň. Oni dělají nejmasivnější politický marketing v novodobých dějinách ČR a vy jim to žerete.


To, co ale sledujete každý večer ve zprávách, to lze považovat za pomalou a zvláště trýznivou vraždu demokracie.

164 zobrazení

Máte něco na srdci?

Můžete mi poslat email:

lucie.zitt@email.cz

Lucie Zitterbartová

IČ: 74515241

Nebo mne jednoduše najdete na všemožných sociálních sítích.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter

© 2019 by Lucie Zitterbartová. Česká Republika/Praha. Proudly created with Wix.com