• Lucie

Pro koho to vlastně všechno děláš?

Dnes jsem narazila na zákazníka - od pohledu manažerský typ. Zamyšlený, nepřístupný postoj a upřímně byl trochu arogantní a nepříjemný. Připravovala jsem pro něj nabídku služeb a tak docela obligátně jsem zavedla řeč na Vánoce.


Nejdřív mi vyrazil dech. Prý se na Vánoce netěší a vlastně ho to období docela sere, manželka furt něco chce, děti něco chtějí, v práci furt něco... Chvíli jsme na sebe zůstali hledět. Pak se ptám, kolik že je dětem.


Pan se rozpovídal. Že 5 a 8, a že na ně nemá moc času a sám neví, jak s nimi i s manželkou trávit čas, že jsou si cizí. Jak jsem dále zjistila - pán ředitel - je nepřítomný manžel a otec a vlastně i nepřítomný šéf.


A tak jsme si povídali, jak se poznal se ženou a že je rád, že ji má, že i po 15 letech vztahu vypadá furt krásně, ale ten čas není. Atd atd.


Ještě než jsme doladili nabídku služeb, zavolal do firmy, že si do konce roku bere volno a vše ruší.


Asi po třech hodinách se za mnou vrátil a děkoval mi. Prý si už dlouho s nikým nepokecal jen tak, protože je pořád "ve střehu". Pořád řeší, odkud co přijde a začalo mu utíkat, proč to všechno dělá.


Tak teď prý letí domů pomilovat svoji krásnou ženu dřív, než si vyzvednou děti že školy/školky, a že už stihl nakoupit i dárky a že se díky mě začal těšit na Vánoce.


#zastavseanadechni

Máte něco na srdci?

Můžete mi poslat email:

lucie.zitt@email.cz

Lucie Zitterbartová

IČ: 74515241

Nebo mne jednoduše najdete na všemožných sociálních sítích.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter

© 2019 by Lucie Zitterbartová. Česká Republika/Praha. Proudly created with Wix.com