• Lucie

Proč nelovit na seznamce

Aktualizace: 3. čvc 2019

Seznamka je pro lidi asi to samé, co býval nucený výsek. Všichni víme, že zboží je nic moc, ale co taky čekáme, když se na víc nezmůžeme.


A tak sedíte u kompu a přehrabujete se v profilech. Marně vyhlížíte potencionálního dárce spermatu, protože co si budeme, třicítka v prdeli a vám prostě tiká.


Pepa:

Fotka z dálky a ke všemu na kole. Na hlavě má helmu a brejle. To jsou jako cyklobrejle nebo dioptrický? Pepa má 36, je znavený životem a hledá opravdovou lásku, protože před tím se strašně zklamal v ženách, ale nepřestává doufat.


Ono Pepu už v prváku na vejšce omylem sbalila nějaká budoucí genderově zapalená ejčárka a byli spolu asi miliardu let. Koupili si byt na hypošku a on si myslel, že příští rok překoná svoji komfortní zónu zatvrzelého introverta a požádá ji o ruku. Jenže ONA se rozhodla jinak. On Pepa je sice inženýr s šedesáti brutto, ale vždycky byl tak trošku ošklivej a Tonda z marketingu má sice s bídou třicet, ale zas má svaly a ty krávy z účtárny by jí ho pořádně záviděly. A tak Pepa skončil na seznamce.


Rychle zavíráte Pepův profil. Brejlatej doufající zoufalec. Nic pro vás přeci. Máte na víc. Po hodině se proklikáte k profilu Jiříka.


Je to fešák. Co takový dělá na seznamce? Hltáte každé písmenko na profilu. Je to prý manager působící ve firmě, která se zabývá ochranou osob a na soukromý život nemá moc času. Pracuje v oboru, kde je málo žen a tak hledá tu pravou, které půjde o jeho duši a ne o jeho peníze. Hmmm. Takže prachatej. A ještě hezkej. Sportovec. Určitě nějaký soukromý očko nebo tak něco. Nekuřák. Fantazie jede na plno. To je terno. Tváříte se, jak kdybyste vyhrála první ve sportce i s jackpotem.


Jiřík:

Pán Bůh mu nadělil pěkný xichtík, ale jinak je úplně blbej. V 33 dělá vedoucího směny sekuriťáků v obchoďáku a zbytek výplaty, co mu nezabaví exekutor, propálí za „TA-BLE-TY“. Miluje léto, protože v létě chodí cvičit na veřejnou posilku v parku. On se za socku nepovažuje, protože to je jeho životní styl a sponzorovat nějaký posraný fitko řetězce předraženým členstvím, to on jako nebude. Nechce se vázat, tak chodí randit s buchtama ze seznamky. Protože ty namyšlený krávy v klubíku jsou pod JEHO úroveň a nehodlá do baby investovat tolik peněz jenom proto, aby si jednou vrznul. A některý ty buchty na seznamce jsou i docela pěkný a co si budeme, dřív nebo později mu dá každá. A jemu o víc nejde. O čem by se pak bavil s kámošema.

Máte něco na srdci?

Můžete mi poslat email:

lucie.zitt@email.cz

Lucie Zitterbartová

IČ: 74515241

Nebo mne jednoduše najdete na všemožných sociálních sítích.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter

© 2019 by Lucie Zitterbartová. Česká Republika/Praha. Proudly created with Wix.com