Máte něco na srdci?

Můžete mi poslat email:

lucie.zitt@email.cz

Lucie Zitterbartová

IČ: 74515241

Nebo mne jednoduše najdete na všemožných sociálních sítích.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter

© 2019 by Lucie Zitterbartová. Česká Republika/Praha. Proudly created with Wix.com

Po čertech akční...

...nevyzpytatelná a hodně svá...

Jsem energický optimista, který dokáže nadchnout sebe i druhé pro dobré věci. Vždycky hledám cesty, jak jde něco udělat. Nad věcmi se zamýšlím z různých úhlů pohledu a snažím se dojít ke kompromisu. Pokud to ale je nutné, umím udělat i ostrý řez. Nemám ráda, když se věci nehýbají. Snažím neustále posouvat sebe i vše okolo sebe.

...psaní, obchod a marketing...

Za svůj život jsem si vyzkoušela obchod z různých úhlů pohledu. B2B i B2C, prodej i nákup. Široký záběr mých zkušeností mi pomáhá při mé práci. Když píšu texty pro druhé na web nebo Linkedin, dokážu se vcítit do potřeb toho, pro koho píšu a přitom udržet cíl, kterým je byznys.

 

...slova mají sílu...

Hledání toho správného způsobu komunikace s cílovou skupinou je krásným a kreativním řemeslem, které mi dělá radost už skoro 10 let. Slova mají sílu, která může tvořit i ničit. Slova se mohou stát zbraní, jejíž hlaveň se velice snadno otočí na vás. Slova přinášejí lásku i strach. Slova budí emoce. Tvoří silné příběhy, které v nás mnohdy zůstávají i celý život.

...být rodičem je velká škola...

Asi neznám lepší školu trpělivosti, důslednosti, vynalézavosti, motivace, flexibility a sebekázně, jakou je rodičovství. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now