Po čertech akční...

Jsem Lucie Zitterbartová - naučím vás, jak tvořit obsah, který prodává.
 
Když jsem před cca 15 lety začínala jako mladá nezkušená obchodnice ve velkém světě B2B firem, netušila jsem, že za touto neuvěřitelně zajímavou prací se skrývá také spousta dřiny, potu a slz.
 
Neustále jsem hledala cesty a způsoby, jak se svými výsledky vyrovnat svým zkušenějším kolegům. Chtěla jsem být stejně úspěšná a vydělat si více než slušné peníze. V červnu 2013 jsem narazila na Linkedin a založila si tu profil. 
 
Profil byl dlouho prázdný a spíše jsem LI využívala k hledání kontaktů a klíčových osob ve firmách, které jsem chtěla získat jako své klienty. Ale už tehdy bylo na LI několik zajímavých osobností, které skrze LI dělali byznys a mezi nimi i Jana Bártíková se svou Linked Akademií.
 
Spojila jsem své znalosti z byznysu se svým citem pro text. Psala jsem pro druhé, ale tvořila jsem vlastní obsah a budovala svůj osobní brand.
 
Díky Linkedinu jsem získala zajímavou práci, navázala jsem spolupráci s mnoha klienty a nyní mám možnost podílet se na skvělých projektech. Plním si svůj sen o podnikání v oblasti obsahového marketingu a těším se na to, co mne ještě čeká.

Máte něco na srdci?

Můžete mi poslat email:

lucie.zitt@email.cz

Lucie Zitterbartová

IČ: 74515241

Nebo mne jednoduše najdete na všemožných sociálních sítích.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter

© 2019 by Lucie Zitterbartová. Česká Republika/Praha. Proudly created with Wix.com